Fotogalerie proběhlých akcí oddílu

V naší fotogalerii jsou archivovány snímky ze všech našich společných akcí a závodů, kterých se účastníme. V Koala Uherský Brod se věnujeme orientačnímu běhu a snažíme se zlepšovat naše dovednosti a techniky. Fotografie ze závodů svědčí o tom, jak tvrdě pracujeme na svém výkonu a jak se snažíme zdolat náročné terény a také jak se bavíme.

Konický kotár - Ospělov náves - Mistrovství oblasti na klasické trati

Dlouhé tratě a vysoké převýšení leckomu nahnalo strach. Ale užili jsme si všichni závod s dobrým výsledným pocitem. 2.místo nám vyběhla Anička!!!

Luhačovice, sportovní areál Radostova 8.5.2024 - Oblastní žebříček

Obávaný závod v luhačovickém podrostu se ve finále ukázal jako docela pěkná akce. Počasí bylo ideální, terén pravdivý...kde měla být voda, byla voda, kde měla být bažinka byla bažinka, cesty, vývraty a maliní nechybělo. Zastoupení Koaly v počtu 14. bylo konečně se podobající slovu "houf nepřehlédnutelných  koal". Dnes jsme přivítali v klubu nové závodníky, kteří si vyzkoušeli svůj 1. orientační závod v kat. P  - Nikča a Kuba a nadšení bylo veliké!! Snad se tedy v příštím roce Koala hodlá rozmnožovat :-D

Jarda s Natálkou, Nikolkou a Kubou Janíčkem

Kromě toho, že máme jednoho koal-běžce na bedně (Víťa 2.), se v lese našla i jiná trofej :-)))))

Výsledky:

Nové Heřminovy 4. - 5.5.2024 - Žebříček B-Morava

Sobota i neděle byl neuvěřitelně nádherný čas plný slunce a dobré nálady. Cesta na start byla krapet delší než normálně, ale to nikoho z nás neodradilo na trati podat co nejlepší výkony. Měřítko 1:15 000, rozrostlé ostružiní a težba v lese sice zkomplikovala někomu výsledek, ale to k závodům patří...je třeba se poprat se vším, co do cesty vklouzne.

Výsledky sobota a neděle:

Tetčice 1.5.2024 - Mistrovství oblasti na klasické trati

V Tetčicích by si jeden řek, že se proběhne po cestách a lehce najde kontroly ukryté v hustnících nebo rýhách. Ale zdání klame. Někdo si při 4 kilometrové trati zaběhl 8 km, jiný, i když si běžel v dobrém rozpoložení a přesně, našli se rychlejší a přesnější soupeři. A nebo jsou i tací, kteří si na start přišli jen tak na pohodu o hodinku později, bo na letišti v Náměšti se prezentovaly vrtulníky a zařízení Ministerstva obrany a Armády ČR. :-D Není všem závodům konec, a tak jako trénink, to byl supr závod, i když protkaný spoustou ostružiní a kopřiv.

Tužín 28.4.2024 - Žebříček B-Čechy

Na závodě nás reprezentoval Kuba Švestka v náročné kategorii H21C. Terén byl plný kamenů, prudkých svahů a všude popadané stromy. Příště to vyjde!!

Loučka u Litovle 27.4.2024 - Oblastní žebříček

Šlo o docela vydařený závod. 100% účastníků oddílu na bedně!!

Vranov, motokrosový areál 20.4.2024 - Oblastní žebříček

Tento den šlo výjimečně o závod jednotlivce. Počasí bylo velmi aprílové, kdy jeden nevěděl jestli běžet s kulichem.

Petřvald 14.4.2024 - MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB

V ostravském terénu to nebylo vůbec snadné a v mužské kategorii o fousy. Víťa 2.místo a Irča se bude na dalších závodech víc soustředit, aby nevynechala žádnou kontrolu!!

Šlapanice 13.4.2024 - Mistrovství oblasti ve sprintu

Centrum závodu Sportovní hala VK Šlapanice, Na Zahrádkách 1716/30, 664 51 Šlapanice u Brna